לדף הבית            ד"ר איתי בר-חוה            המרכז            מכתבי מטופלים          אלבום הילדים          טפסים          קישורים          צרו קשר         
English En            
 

שאלות ותשובות

רירית דקה - מה האפשרויות שלי?

ישנן מספר עדויות שויטמינים, אספירין ומאכלים מסוימים כמו סלק יכולים לגרום לשיפור ביכולת הקליטה של הרירית. לאור גילך והתקופה הארוכה שאת מנסה להרות הייתי ממליץ שתנסי טיפולים אלו ובמקביל תפני למציאת פונדקאית.

  שלום דר´ בר חוה.  אני פונה אליך מיואשת כבר!!!!
אני בת 37 נשואה  10  שנים ללא ילדים.
בגיל 27  עברתי הפלה ומאז אינני מצליחה להרות למרות טיפולים כולל מבחנה 4 פעמים. אמרו שהבעיה רירית דקה. הרירית מגיעה לעובי 4 מ"מ ולא יותר.
ניסיתי לטפל באמצעות הורמונים וגם פיפל ללא הצלחה. מה עוד אפשר לעשות?? הציעו לי אימוץ אבל אני לא מוכנה. מה אני צריכה לעשות??

תשובה:
אכן דרך ארוכה וקשה עברתם.  ישנן מספר עדויות שויטמינים, אספירין ומאכלים מסוימים כמו סלק יכולים לגרום לשיפור ביכולת הקליטה של הרירית. לאור גילך והתקופה הארוכה שאת מנסה להרות הייתי ממליץ שתנסי טיפולים אלו ובמקביל תפני למציאת פונדקאית. במידה והסיבה היחידה לכך שאינך מצליחה להרות שוב היא הרירית, ניתן יהיה לשאוב ממך ביציות כמו בתהליך הפרייה רגילה להפרותן בזרע בעלך ולהחזיר עוברים לרחם של אישה במטרה לשאת את עוברכם עד ללידה. טיפול זה כרוך בקבלת אישור ועדה מיוחדת, במציאת אישה מתאימה ובעריכת הסכם ביניכם. ניתן לקרוא מידע נוסף באתר.

בהצלחה!
ד"ר דן לוין
מרכז פוריות מ"אלף עד טף"
danlevin@fertility.org.il
 
בניית אתר ו אחסון אתר: ווב דאטה קום    עיצוב אתר: ליעד שר Copyright © 2011 Fertility.org.il.
הכנסו לפוריות מעקב הריון הכנסו לפוריות מעקב הריון