לדף הבית            ד"ר איתי בר-חוה            המרכז            מכתבי מטופלים          אלבום הילדים          טפסים          קישורים          צרו קשר         
English En            
 

מעקב הריון

מעקב הריון בארבע עיניים

 
המרכז שלנו מציע מעקב הריון מקיף ביותר ומיוחד במינו
 
 העיקרון המרכזי עליו מושתת המעקב הינו השילוב בין שני רופאים בכירים (ד"ר בר-חוה וד"ר דנון). כל הרה הבוחרת להיות במעקב הריון אצלנו זוכה למעקב המתבצע על ידי שני רופאים מומחים באולטרסאונד (שהנו הכלי היעיל ביותר לדעת מה שלומו של העובר) ועם ניסיון רב בביצוע מעקבי הריון. שני רופאים אלו מבצעים לסירוגין את כל הבדיקות העיקריות (שקיפות עורפית, סקירה ראשונה, סקירה שנייה וסקירה שלישית) כמו גם את כל בדיקות מעקב ההיריון השגרתיות.
כמו-כן, שותפה למעקב בעת הצורך ד"ר רקפת יואלי, סגנית מנהל המחלקה להריון סיכון גבוה בתה"ש המרכזת כאן אצלנו במרכז את כל מעקבי ההיריון בסיכון גבוה. 
כחלק אינטגרלי מהמעקב ומתוך הכרתנו בחשיבות בדיקת אקו לב העובר צרפנו לצוות המרכז את ד"ר תם אינבינדר (קרדיולוג ילדים מומחה) המבצע בדיקה חשובה זו כאן אצלנו במרכז.
בנוסף לשני רופאים אלו עומדת לרשות האישה טכנאית אולטרסאונד בכירה (אורנה עלימה) הזמינה בכל ימי הפעילות לבדיקות דחופות לפי רצון האישה או הנחיות הרופאים.
צוות מעקב ההיריון כולל גם את
ד"ר ליאור גרינבאום (מומחה לגנטיקה מתה"ש) הזמין למתן ייעוץ בכל המקרים של סיפור משפחתי מורכב, התלבטות לגבי הסקר הגנטי שיש לבצע ובמקרים בהם מתגלים ממצאים בבדיקות השונות במהלך המעקב.
ד"ר טלי צוקרמן  - אנדוקרינולוגית בכירה מהתש הזמינה למתן ייעוץ בכל הנושאים הקשורים בתחומה כגון סכרת טרום הריונית והפרעה בתפקוד בלוטת התריס ובעיות אנדוקרינולוגיות אחרות.
דיאטנית מוסמכת  ומנוסה ביותר – נעמי קידר
יועצת הנקה  ותיקה ומנוסה – מירב נחום
 
בניית אתר ו אחסון אתר: ווב דאטה קום    עיצוב אתר: ליעד שר Copyright © 2011 Fertility.org.il.
הכנסו לפוריות מעקב הריון הכנסו לפוריות מעקב הריון